F A N K A R

لیست قیمت انواع میلگرد امروز انبار اصفهان | خرید و فروش میلگرد آجدار، ساده، آلومینیومی و آلیاژی

خرید انواع میلگرد

قیمت روز انواع میلگرد

شرکت فنکار ایمن سپاهان،قیمت روز انواع میلگرد را در برندها و کارخانه‌های تولیدی معتبر، در این صفحه ارائه و عرضه می‌کند. قیمت میلگرد بر اساس نوع، کیفیت، ابعاد و قطر آن متفاوت خواهد بود و تغییر ناگهانی قیمت مواد اولیه، بطور مستقیم بر قیمت میلگرد، تاثیر دارد. برآورد قیمت و بودجه مورد نیاز، برای شروع پروژه اهمیت زیادی دارد به همین دلیل برایتان دسترسی به قیمت روز و نوسانات قیمت میلگرد را در این صفحه ممکن کرده ایم.
وبسایت فنکار ایمن سپاهان به صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود و به ارائه قیمت انواع میلگرد در اغلب کارخانه‌ها می‌پردازد. برای اطلاع از قیمت میلگرد امروز و ثبت سفارش می‌توانید با کارشناسان مجرب شرکت فنی مهندسی فنکار ایمن سپاهان در تماس باشید.

قیمت میلگرد

آخرین بروزرسانی: سه شنبه, 02 اسفند - 14:28
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت (تومان) بدون ارزش افزوده قیمت (تومان) با 9% ارزش افزوده
1 میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم 25,825 28,149
2 میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم 26,610 29,005
3 میلگرد 18 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم 25,410 27,697
4 میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم 27,340 29,801
5 میلگرد 20 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم 25,410 27,697
6 میلگرد 22 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم 25,410 27,697
7 میلگرد 25 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم 26,060 28,405
8 میلگرد 28 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم 25,410 27,697
9 میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم 25,410 27,697
10 میلگرد 36 ذوب آهن اصفهان A3 کارخانه شاخه 12 متری 36 شاخه آجدار کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید

میلگرد چیست؟

این روزها صنعت ساخت و ساز یکی از صنایع پر رونق و رایج موجود در جامعه می باشد که روز به روز با پیشرفت های مختلفی همراه می شود. در ساختمان سازی برای این که بتوان استحکام سازه ها را افزایش داد از میلگرد استفاده می شود. استفاده از میلگردها به همراه بتن در کنار سایر مقاطع فولادی باعث می شود که سازه ها محکم تر شوند. این مقطع فولادی در واقع یک میله از جنس فولاد است که اندازه های مختلفی داشته و در فرآیند بتن ریزی یک عامل مهم به شمار می رود. به کار گیری میلگرد در سازه ها به همراه بتن باعث مقاومت سازه در برابر نیروهای کششی شده و منجر به تقویت بتن می شود. این مقاطع نقش مهمی در حفاظت از سازه داشته و بدون آن ها امنیت ساکنان یک ساختمان به مخاطره خواهد افتاد.

کاربرد میلگردها

میلگردها جز اساسی ترین و پر استفاده ترین مقاطع فولادی به کار رفته در ساخت سازه های گوناگون به شمار می روند که نقش آن ها در روند ساخت یک سازه و هزینه تمام شده برای ساخت آن سازه غیر قابل انکار است. در واقع می توان گفت که هزینه نهایی هر پروژه ساختمانی به میزان زیادی به قیمت میلگرد و میزان میلگرد مورد استفاده در ساخت آن سازه بستگی دارد. میلگردها جز اصلی ترین مقاطع فولادی موجود در بازار به شمار رفته و می توان از آن به عنوان پر مصرف ترین مقطع فولادی به کار رفته در پروژه های ساختمانی یاد نمود. به دلیل کاربرد بسیار گسترده و حیاتی میلگردها در ساختمان سازی، محاسبه میلگردها در وزن مورد نیاز، سایز مناسب، میزان تحمل بار مورد نیاز از مهم ترین مواردی است که در تهیه میلگردها حتما باید مورد توجه قرار گرفته و با دقت توسط مهندسان مربوطه صورت گیرد.

به طور کلی میلگردها یا به صورت آجدار تهیه می شوند و یا ساده که هر کدام از آن ها کاربردهای مخصوص به خود را دارند. در میلگردهای ساده سطح میلگرد کاملا صاف بوده و اغلب دوام کم تری دارند. در حالی که میلگردهای آجدار نسبتا مقاوم تر بوده و در بیش تر ساخت و سازها از این نوع میلگردها استفاده می شود. لازم به ذکر است که با افزایش سایز و مقاومت میلگردها بالتبع هزینه تمام شده برای تهیه آن ها نیز افزایش خواهد یافت. لازم است بدانید آن چه که میلگردهای با کیفیت و مرغوب را از میلگردهای بی کیفیت و نامناسب متمایز می کند، میزان مقاومت کششی، مقاومت تسلیم و اسپیسر میلگردها می باشد که پیش از خرید میلگرد می بایست حتما این مشخصات را در آن ها مورد بررسی قرار دهید.

میلگرد چگونه به افزایش استحکام سازه ها کمک می کند؟

در سازه هایی که با به کار گیری بتن ساخته می شوند، استفاده از بتن به تنهایی نمی تواند استحکام بالایی را در سازه ایجاد کند، چرا که بتن از مقاومت کششی پایینی برخوردار است. استفاده از میلگرد به همراه بتن باعث می شود که این نقص بتن جبران شده و مقاومت کششی خوبی به سازه خواهد بخشید. این افزایش قابل توجه مقاومت کششی سازه در هنگام استفاده از میلگرد باعث می شود که سازه مذکور در برابر فشارهای وارده به آن نظیر زلزله و توفان و سایر عوامل خارجی از خود مقاومت نشان داده و دچار ترک و فرو ریختگی نشود.

انواع میلگردها

میلگردهایی که در بازار وجود دارند انواع مختلفی را در بر می گیرند که هر کدام از آن ها از لحاظ انداره، مشخصات ظاهری و فنی، کارایی و سایر عوامل تفاوت هایی با هم دارند. به طور کلی میلگردها در سه گروه میلگردهای ساده، آجدار و کلاف طبقه بندی می شوند که هر یک از آن ها در فرآیندهای مختلفی طی ساخت و ساز به کار می روند.

میلگرد ساده

میلگردهای ساده که با نام A1 نیز خوانده می شوند، ساختار نرم و صیقلی داشته و بر روی آن ها هیچ آجی دیده نمی شود. این عدم وجود آج در میلگردهای ساده باعث می شود که نتوانند به خوبی با بتن درگیر شده و در نتیجه نسبتا مقاومت کم تری را در سازه به وجود می آورند. این نوع میلگردها به طور عمده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

میلگرد آجدار

این گروه از میلگردها انواع A2 و A3 و A4 را شامل می شوند که اندازه و مشخصات ظاهری هر کدام از آن ها با دیگری تفاوت هایی دارد. آج های قرار گرفته بر روی میلگردهای A2 از نوع مارپیچ و A3 از نوع آج های جناغی بوده اما در میلگردهای A4 آج ها شکل مرکب دارند. میزان ضخامت این میلگردها نیز از 5/5 الی 40 میلی متر متغیر است. از سایر تفاوت های آن ها می توان به میزان مقاومت آن ها اشاره کرد که میلگردهای A2 و A3 سختی متوسطی داشته و میلگردهای A4 هم بالاترین میزان سختی را در میان تمام میلگردها دارند.

میلگرد کلاف

میلگردهای کلاف خود دو نوع آجدار و شاخه ای را در بر می گیرند که تمامی آن ها را می توان هم به صورت ساده و هم به شکل آجدار تهیه نمود. فرق اصلی این دو نوع میلگرد کلاف در کاربرد آن ها از لحاظ توزیع و نگه داری میلگردها می باشد.

علاوه بر این دسته بندی، لازم است بدانید که میلگردها را بر اساس آلیاژ به کار رفته در آن ها و فرآیندهایی که طی آن ها میلگرد تولید می شود نیز به انواع مختلفی تقسیم بندی می کنند که شامل میلگردهای اروپایی، فولاد کربن، اپوکسی پوشش داده شده، گالوانیزه ، فایبرگلاس لیمر و فولاد ضد زنگ می باشد. میلگردهای از نوع فولاد ضد زنگ به خاطر برخورداری از استحکام و مقاومت بالاتر در مقایسه با سایر میلگردها کاربرد بیش تری دارند.

قیمت میلگردها و عوامل موثر بر آن

با توجه به این که میلگردها یکی از پر مصرف ترین مصالح به کار رفته در ساخت و ساز می باشند، قیمت میلگرد نیز یکی از مسائل مهمی است که پیش از اقدام به خرید باید آن را به طور کامل مورد بررسی و محاسبه قرار دهید. قیمت میلگردها تحت تاثیر عوامل مختلفی است که هر کدام از این عوامل می توانند بر قیمت نهایی میلگردها تاثیر گذار باشند. از جمله این موارد می توان به نوسانات بازار ارز، اختلاف در قیمت مواد اولیه، کارخانه تولید کننده، سایز میلگرد، نوع پوشش، آلیاژ مورد استفاده در ساخت میلگرد، کیفیت، متریال به کار رفته در ساخت میلگرد، میزان رشد صنایع، شرایط سیاسی و اقتصادی جامعه، میزان عرضه و تقاضا و سایر عوامل اشاره کرد.

یکی از مهم ترین مواردی که در قیمت تمام شده برای تهیه میلگردها موثر است، وزن میلگرد می باشد. در واقع وزن میلگرد مشخص می کند که میزان میلگرد مصرفی شما به چه اندازه بوده و قیمت نهایی آن چقدر خواهد بود. برای این که بتوانید راحت تر مقادیر وزن میلگردهای مورد نیاز خود را محاسبه نمایید، می توانید از جدول های وزنی موجود برای انواع سازهای میلگردها استفاده کرده و وزن میلگرد مورد نظر خود را به دست آورید. برای محاسبه این مقادیر همچنین فرمول هایی وجود دارند که با به کار گیری آن ها و همچنین جدول های اشتال می توانید وزن میلگردها را به طور کاملا دقیق محاسبه نمایید. این فرمول ها در کنار جدول های اشتال از دقت بالاتری جهت محاسبه وزن میلگردهای مورد نیاز برخوردارند.

خرید میلگرد

پیش از این که اقدام به خرید میلگرد مورد نیاز خود نمایید، ابتدا لازم است تا با یک سری از جزئیات به خوبی آشنایی داشته باشید. خرید میلگرد نیازمند اطلاع داشتن شما از انواع گوناگون میلگرد، خواص مکانیکی و شیمیایی، مشخصات هر کدام از انواع میلگردها و سایر ویژگی های مربوط به آن ها است تا بتوانید میلگرد مورد نظر خود را به درستی انتخاب و تهیه نمایید. قبل از این که بخواهید دست به خرید میلگرد بزنید، ابتدا می بایست نوع سازه خود را مشخص کنید. به عنوان نمونه سایز میلگرد مورد نیاز جهت ایجاد فونداسیون یک سازه با اندازه میلگرد به کار رفته در ساخت یک ساختمان چند طبقه کاملا متفاوت است. به همین دلیل می بایست در این مورد از یک فرد باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا در آینده دچار خسارات مالی و یا حتی خسارت های جانی ناشی از انتخاب نادرست خود نشوید.

قیمت روز میلگرد

قیمت میلگردها با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد همواره در حال تغییر بوده و ممکن است حتی قیمت امروز میلگرد با قیمت دیروز آن متفاوت باشد. عوامل متعددی وجود دارند که می توانند قیمت میلگردها را تحت تاثیر قرار داده و آن ها را تغییر دهند. ممکن است نوسان قیمت شمش که به عنوان ماده اولیه جهت تولید میلگرد به کار می رود منجر به بروز جهش هایی در قیمت میلگرد شود و یا نوسان قیمت دلار و انواع ارزها در کنار تغییرات رخ داده در شرایط اقتصادی و سیاسی جامعه نقش بارزی در تغییرات قیمت میلگردها داشته باشند. گاه ممکن است حتی قیمت میلگرد در طول یک روز چندین بار تغییر کند. برای اطلاع از آخرین قیمت میلگردها لازم است تا این قیمت ها را به صورت روزانه و از منابع معتبر دنبال کنید.

کارخانه های اصلی تولید کننده میلگرد

میزان ساخت و ساز رابطه مستقیمی با میزان نیاز به میلگرد دارد. در کشور ما کارخانه های متعددی به تولید میلگرد مشغول هستند که توانسته اند نیاز به این مقاطع  فولادی را در داخل کشور تامین کنند. اصلی ترین کارخانه های تامین کننده میلگردهای تولید شده در داخل کشور، کارخانه ذوب آهن اصفهان و کارخانه تبریز می باشند که سهم قابل توجهی از تقاضای موجود در بازار را تامین می نمایند. علاوه بر این مراکز، کارخانه های دیگری نیز در داخل کشور وجود دارند که به تولید میلگرد مشغول می باشند که شامل کارخانه های ابرکوه یزد، کویر کاشان، بردسیر کرمان، بافق یزد، صبا فولاد زاگرس، نیشابور، روهینا دزفول، میانه، امیر کبیر خزر، راد همدان، کیان کاشان، آناهیتا، فایکو، هشترود، قائم و غیره می باشد.

سایز میلگرد

میلگردها در سایزهای متنوعی در بازار موجود می باشند که این سایزها بازه ای از سایز 8 تا 36 را در بر می گیرند. انتخاب سایز میلگرد می بایست بر اساس ویژگی های مربوط به هر کدام از قسمت های یک سازه صورت گیرد. اگر این انتخاب به درستی صورت نگیرد ممکن است مقاومت و استحکام سازه افت کرده و احتمال ریزش آن وجود داشته باشد. برای این که بتوان سایز میلگردها را به درستی تعیین کرد، می توان از ابزارهای مشخصی استفاده کرده تا با کمک آن ها طول و قطر میلگردها را اندازه گیری نموده و با استفاده از فرمول سایز میلگرد را تعیین نمود.

میلگرد سایز 8

این نوع میلگردها قابل سفارش در اندازه های گوناگون می باشند، اما به طور معمول به طول های 6 و 8 متری در بازار یافت می شوند. این میلگردها ساخته شده از یک کامپوزیت فولاد کربنی قوی می باشند که آن را به یک تقویت کننده ایده آل تبدیل کرده است. میلگردهای سایز 8 به طور عمده برای تولید خاموت و مش های فولادی به کار می روند که از این مش ها در شاتکریت و از خاموت برای قرار دادن به شکل عمودی روی میلگردهای طولی استفاده می شود تا مقاومت سازه بتنی را ارتقا دهد. خرید میلگرد 8 را می توان هم به صورت بندیل و هم به صورت شاخه ای انجام داد. کاربرد اصلی این میلگرد در همبندی ارت فونداسیون می باشد که علاوه بر این در ستون ها، تیرها، پایه ها، اسکله، دیوارهای برشی، دیوارهای نگه دارنده و تکیه گاه پل ها نیز به کار می رود.

میلگرد سایز 10

در پروژه های ساختمانی از این میلگرد به عنوان خاموت یا سنجاقی استفاده می شود، چرا که می تواند مقاومت کششی سازه های بتنی را تقویت کند. این میلگردها در انواع ساده و آجدار در بازار موجود می باشند که آن را می توان هم به صورت بندیل و هم شاخه ای خریداری نمود. از این میلگردها می توان برای ساخت پیچ و مهره (عمدتا با قطر 9 میلی متر) و همچنین تولید نرده و حفاظ استفاده نمود.

میلگرد سایز 12

این میلگرد آجدار برای استفاده در پروژه های ساختمانی متوسط تا سنگین می تواند یک انتخاب مناسب به شمار رود. این میلگرد را می توان هم به صورت بندیل و هم شاخه ای خریداری کرد که قیمت نهایی آن بر اساس وزن هر شاخه یا بندیل محاسبه می شود. این میلگردها در گروه میلگردهای آجدار A3 قرار دارند از تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر برخوردارند. این نوع میلگردها قابل جوشکاری نبوده و عمدتا در عملیات ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. در مقایسه با میلگردهای سایز 8 و 10، این نوع میلگرد انعطاف پذیری کم تری داشته اما در مقابل فشار و نیروهای کششی از خود مقاومت بیش تری نشان می دهد.

میلگرد سایز 14

این میلگردها در گروه میلگردهای آجدار استاندارد A3 جای می گیرند که مقاومت خوبی هم دارند. هر میلگرد 14 استاندارد طولی به اندازه 12 متر داشته و هر متر از آن هم وزنی معادل با 25/1 کیلوگرم دارد. عمده کاربرد این نوع میلگردها در ساخت تیر و ستون و فونداسیون می باشد. این میلگردها پرکاربردترین میلگرد به کار رفته در امور ساختمانی سنگین می باشند و وظیفه آن ها ایجاد استحکام و دوام بیش تر در سازه های بتنی می باشد. به کار گیری این نوع میلگرد باعث تقویت فونداسیون شده و کشش های وارد شده به سازه را جذب می کند و از این طریق به استحکام بیش تر آن کمک خواهد کرد. میزان انعطاف پذیری و وزن این میلگرد بر مقاومت آن در برابر نیروهای کششی موثر است. با کاهش وزن میلگرد، مقاومت آن نیز افزایش خواهد یافت. در مقابل هر چه نیروی تسلیم آن کم تر باشد، میلگرد شکننده تر بوده و به راحتی در برابر ضربه دچار شکستگی خواهد شد. از این میلگرد برای ساخت ساختمان های بلند، پل ها، اسکله، سازه های پارکینگ، تاسیسات صنعتی و غیره استفاده می شود.

میلگرد سایز 16

این میلگردها در استاندارد نوع A3 طبقه بندی می شوند و قابل استفاده به عنوان تقویت کننده در فونداسیون نیز می باشند. میلگردهای سایز 16 میزان مقاومت کششی ساختمان را به میزان قابل توجهی افزایش داده و جز میلگردهای اصلی به کار رفته در ساخت سازه های بتنی به شمار می روند. از آنجایی که این میلگرد تحت بالاترین استاندارد تولید می شود، بیش ترین استفاده را در پروژه های گوناگون ساختمانی، تجاری، اداری و تفریحی دارد. هر چقدر که اندازه یک ساختمان بزرگ تر باشد، در ساخت اسکلت آن می بایست از میلگردهای با وزن بالاتری استفاده نمود. میزان نیروی تسلیم در این نوع میلگرد بالا بوده و از نظر وزنی هم به جدول اشتال نزدیک تر است که نشانگر کیفیت بالا و ساخته شدن بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد. از کاربردهای ایم میلگرد می توان به ساخت ساختمان های بلند، پل ها، پایه های بتنی، رمپ پارکینگ، دکل های نفتی و غیره اشاره نمود.

میلگرد سایز 18

این نوع میلگرد از دوام بالایی برخوردار بوده و بار وارده بر سازه را کاهش داده و از این طریق منجر به افزایش دوام و مقاومت آن خواهد شد. هر چه وزن میلگرد بیش تر باشد، استحکام سازه نیز افزایش خواهد یافت. این میلگرد بر اساس استاندارد A3 تولید می شود و دو رنگ مشکی و با روکش اپوکسی دارد. رنگ مشکی از قیمت کم تری برخوردار بوده و برای مکان های خشک یک گزینه مناسب است. در حالی که میلگرد با روکش اپوکسی یک انتخاب مناسب برای مکان های مرطوب مثل پل ها و مناطق دریایی می باشد، زیرا در برابر خوردگی مقاوم بوده و دچار فرسودگی نخواهند شد. مقاومت بالای این میلگردها باعث شده است که از آن ها در اسکلت سازه های فلزی و بتنی استفاده شود. از سایر کاربردهای آن می توان به تاسیسات دریایی، پل ها، ساختمان های بزرگ، سازه های پارکینگ، تاسیسات صنعتی و غیره اشاره کرد.

میلگرد سایز 20

این نوع میلگرد آجدار از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده و در پروژه های ساختمانی به عنوان میلگرد تقویتی از ان استفاده می شود. کیفیت و وزن بالای این میلگرد باعث ایجاد استحکام زیاد در سازه ها می شود. در صورتی که این میلگرد به روش ترمکس تولید شده باشد، قیمت آن پایین تر بوده و سرعت تولید بالاتری نیز خواهد داشت. این نوع میلگرد در برابر نیروهای کششی و فشارها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و به همین دلیل هم در ساخت اسکلت فلزی و بتنی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این میلگرد قابل استفاده در دکل های نفتی، پتروشیمی و پالایشگاه ها نیز می باشد.

میلگرد سایز 22

عمده کاربرد میلگرد سایز 22 در پروژه های ساختمانی و جهت جبران مقاومت کششی بتن به کار رفته در ساخت سازه ها می باشد. این محصول سطح مقطعی به اندازه 22 میلی متر دارد و بر اساس استاندارد 3132 تولید می شود. از این میلگرد همچنین می توان در صنعت خودرو سازی و جهت ساخت انواع ماشین های سنگین نیز استفاده نمود.

میلگرد سایز 28

این میلگرد از استحکام بالایی برخوردار بوده و به همین علت از آن در ساخت اسکلت فلزی و بتنی استفاده می شود. از این محصول می توان در بیش تر پروژه های ساختمانی و صنعتی استفاده نمود. هر شاخه یک متری از این میلگرد وزنی معادل 83 کیلوگرم دارد و عمده کاربرد آن در ساخت دکل های نفتی و کارخانه های بزرگ می باشد. نیروی تسلیمی میلگرد 28 در مقایسه با سایزهای کوچک تر میلگردها بیش تر است.

میلگرد سایز 32

این میلگرد با توجه به وزن بالایی که دارد در مقایسه با سایر اندازه های میلگرد ها از قیمت بیش تری نیز برخوردار می باشد. این محصول از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل می توان از میلگرد سایز 32 می توان در تعداد زیادی از پروژه های ساختمانی و صنعتی استفاده نمود. میزان تنش این میلگرد 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. همچنین تنش پلاستیکی این میلگرد به اندازه 14 درصد بوده که آن را برای انواع پروژه های ساختمانی به یک گزینه مناسب تبدیل کرده است. به طور کلی از این محصول در بیش تر جاهایی که ممکن است تغییر شکل اتفاق بیفتد استفاده می شود. عوامل متعددی می توانند بر قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار باشند از جمله وزن میلگرد، کارخانه تولید کننده، مواد اولیه، برند میلگرد و سایر موارد. به همین دلیل برای اطلاع دقیق از قیمت دقیق آن می بایست قیمت روز میلگردها را از منابع معتبر دنبال کرد.

پرسش و پاسخ های مرتبط با میلگرد

خرید انواع میلگرد و ثبت سفارش به چه صورت میباشد؟

شما میتوانید جهت خرید انواع میلگرد و ثبت سفارشات خود از طریق وبسایت شرکت فنکار ایمن سپاهان اقدام کنید و با توجه به قیمت های بروزی که در وبسایت آپدیت میشوند، محصول متناسب با نیازتان را انتخاب و خریداری کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد خرید انواع میلگرد، آجدار، ساده، کلاف و ترانس با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

فهرست مطالب میلگرد

اینستاگرام فنکار ایمن سپاهان

تماس با کارشناسان فروش